Váš košík je prázdný
Home  Úvodní stránka - Léky - APOTEX
Seřadit dle: nahoru
názvu
dolů
ceny
Stránka:  1 Položek: 10 | na str.: 
Výrobci:
Apo-Cetirizin 10mg por. tbl. flm. 10x10mg
APO-CETIRIZIN 10MG obsahuje léčivou látku cetirizin-dihydrochlorid. Je určen k symptomatické léčbě sezónní a celoroční...
66,00 Kč
skladem v eshopu
detail
Vložit do košíku
Apo-Ibuprofen 400mg por. tbl. flm. 100x400mg
Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně...
107,00 Kč
skladem v eshopu
detail
Vložit do košíku
Apo-Ibuprofen 400mg por. tbl. flm. 30x400mg
Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně...
47,00 Kč
skladem v eshopu
detail
Vložit do košíku
Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por. cps. mol. 10x400mg
Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních...
49,00 Kč
skladem v eshopu
detail
Vložit do košíku
Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por. cps. mol. 20x400mg
Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních...
81,00 Kč
skladem v eshopu
detail
Vložit do košíku
Apo-Ome 20 por. cps. etd. 14x20mg
APO-OMO je prostředek pro snižování kyselosti žaduleční šťávy. Obsahuje léčivou látku Omeprazol, který blokuje enzym, nutný...
109,00 Kč
skladem v eshopu
detail
Vložit do košíku
Apo-Panto 20mg por. tbl. ent.  14x20mg
Jedna enterosolventní tableta APO-PANTO obsahuje 20 mg pantoprazolum. APO-PANTO je určen pro krátkodobou léčbu refluxních příznaků...
128,00 Kč
skladem v eshopu
detail
Vložit do košíku
Ibuprofen Apotex 100mg-5ml por. sus.  1x150ml
Používá se ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti jako je bolest zubů a hlavy a horečky. Čtěte...
109,00 Kč
skladem v eshopu
detail
Vložit do košíku
Paracetamol Apotex 500mg cps. mol. 10
Přípravek k léčbě mírné až středně silné bolesti a
67,00 Kč
skladem v eshopu
detail
Vložit do košíku
Paracetamol Apotex 500mg cps. mol. 20
Přípravek k léčbě mírné až středně silné bolesti a
97,00 Kč
skladem v eshopu
detail
Vložit do košíku
1